Якщо 95% людей будуть носити маски, локдауну можна уникнути – ВООЗ

Нового локдауну в Європі можна уникнути, якщо майже всі носитимуть маски.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це заявив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге, повідомляє The Guardian.


"Я дотримуюся позиції, що локдаун — це крайній захід. Локдауну можна уникнути, якщо маску носитиме 95% людей", — зазначив Ганс Клюге.


Нагадаємо, в Україні 83% опитаних вважають, що часто одягають захисну маску, 14% – інколи або рідко, 3% – майже ніколи.Фото: HayDmitriy/Depositphotos

За словами Клюге, початкові школи повинні залишатися відкритими, додавши, що діти і підлітки не є основними поширювачами вірусу SARS-CoV-2, тому закриття шкіл — неефективне.


Нагадаємо, в Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, у школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів.


Тому змінювати формат навчання у школах і садках наразі не планують.


Також в ЮНІСЕФ вважають, що хоча діти можуть передавати вірус одне одному та старшим віковим групам, переваги від роботи шкіл за умови дотримання основних заходів безпеки перевищують фактори, пов’язані із їх закриттям.


Вас також може зацікавити:


МОЗ нагадує: маска не має бути "вічною" у кишені чи наплічнику

Відмова носити маску може бути пов’язана з антисоціальними рисами – дослідження

Як неправильно носити маску: 7 способів. ФОТО

Для 1-4 класів маски в школі необов’язкові. Але це не означає, що носити їх не треба – ЦГЗ

Чи можна повторно заразитися COVID-19, від чого це залежить та чи врятує нас вакцина?

Чи може захисна маска спричинити нестачу кисню? Факти та міфиМи хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.


А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров’я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров’я та здоровий спосіб життя.


Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/health/2020/11/19/243075/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top