Кандидат від «Партії Чернівчан» заявив про SMS-атаку проти нього

Кандидат від «Партії Чернівчан» заявив про SMS-атаку проти нього

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Івана Рибака.

Об этом сообщает Министерство правды

Кандидат у депутати Чернівецької обласної ради Іван Рибак заявив про те, що проти нього здійснюють SMS-атаку.

Як зазначив він на своїй сторінці в одній з соцмереж, невідомі особи почали надсилати абонентам мобільного зв’язку SMS-повідомлення, в якій вказується про причетність Рибака до шахрайських дій.

"Прошу усіх небайдужих, кому надійшло таке повідомлення, повідомити мене за телефоном 0503308802, аби я міг звернутися до Нацполіції з заявою щодо розслідування справи по розповсюдженню неправдивої інформації та притягненню винних до відповідальності", – повідомив Іван Рибак.

Також він оприлюднив світлину із повідомленням, яке, за його словами, опоненти розсилають людям.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/polityka/item/55188-кандидат-від-партії-чернівчан-заявив-про-sms-атаку-проти-нього.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top