Ексфутболіст збірної Росії: коронавірус за тиждень перетворив абсолютно здорову людини на труп

Колишній футболіст збірної Росії Дмитро Комбаров назвав пандемію коронавірусу серйозною проблемою.

Об этом сообщает Компромат

Він також розповів історію одного зі своїх знайомих, який помер від хвороби буквально за тиждень.

Дмитро Комбаров

Дмитро Комбаров

ФК "Крила Рад"

"Особисто знаю випадок, коли коронавірус за тиждень перетворив абсолютно здорову людину на труп. У мого друга помер хороший знайомий. Лижний інструктор, якому було 40 років. Це не фейк, людина мала прекрасне здоров’я. Після таких новин, звичайно, будеш по-іншому ставитися до ризику зараження. Як грати, знаючи, що ніхто не застрахований? Ніхто в нинішніх умовах не надасть гарантій, що ти не захворієш, а якщо захворієш, то одужаєш", – цитує Комбарова SportBox.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний російський футболіст Павло Погребняк заразився коронавірусом.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/eksfutbolist-zbirnoi-rosii-koronavirus-za-tizhden-peretvoriv-absolyutno-zdorovu-lyudini-na-trup.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top