Заражена коронавірусом дівчина озвучила страшні симптоми хвороби

Американська 20-річна студентка Джулія Бускалья, яка заразилася коронавірусом в Італії, розповіла про страшні симптоми хвороби.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

За її словами у неї дуже боліла голова і горіло в горлі, пише Daily Mail.

"29 лютого я прокинулася в агонії. У мене розколювалася голова, вуха пульсували, а в горлі ніби палахкотіла пожежа. Тіло ломило і морозило. Я випила протизапальний засіб і до вечора не вставала з ліжка", – згадувала вона.

Коронавірус

Коронавірус

Дівчина викликала додому лікаря, який діагностував її застуду.

"Незабаром я стала погано чути лівим вухом, але вирішила, що це через перевтому. Кашлю у мене не було", – зазначила вона.

Але вже 3 березня їй стало гірше: у неї погіршився слух. Також вона перестала розрізняти смаки і запахи. 5 березня вона повернулася в США і вісім днів провела вдома на самоізоляції.

"Я контактувала тільки з двома людьми. У мене все ще не було поширених симптомів, про які попереджали в новинах. У мене з’явився мокрий кашель, а слух, смак і нюх відновилися", – додала Бускалья.

Джулія Бускалья

Джулія Бускалья

Daily Mail

14 березня американка пройшла тест на коронавірус і дізналася, що вона заражена.

"У мене все ще не було симптомів, про які всі говорили. Легкий кашель, але нічого більше. Я розповідаю вам про це, щоб попередити: симптоми, про які твердять всі довколо, далеко не всі симптоми. У вас може і не бути всіх цих симптомів, але ви все одно можете хворіти", – підсумувала дівчина.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар Євген Комаровський сказав, що робити при підозрі на коронавірус.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/zarazhena-koronavirusom-divchina-ozvuchila-strashni-simptomi-hvorobi.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top