Обраним до Ради партіям відшкодують витрати на агітацію, - ЦВК


Центральна виборча комісія ухвалила постанову про відшкодування політичним партіям витрат, пов’язаних із фінансуванням передвиборчої агітації на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року

Таке рішення ухвалено на першому засіданні оновленого складу Комісії, яке відбулося у суботу, 5 жовтня, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ. Об этом сообщает finforum.in.ua со ссылкой на СМИ.

У документі зазаначається, що відповідно до статті 17-1 закону "Про політичні партії України" за рахунок коштів державного бюджету відшкодовуються витрати політсил, пов’язані з фінансуванням їх передвиборчої агітації під час позачергових виборів народних депутатів.

Як пояснили у Центрвиборчкомі, таке рішення приймається на підставі остаточного фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду партій, поданого не пізніше як у 60-денний строк для офіційного оприлюднення результатів виборів.

У ЦВК нагадали, що політсили, які взяли участь у розподілі мандатів, не мають права на таке відшкодування, яке здійснюється у розмірі фактично здійснених витрат, але не більше максимального розміру виборчого фонду. На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року ця сума становила понад 475 млн₴

Таким чином, відшкодовуватимуться витрати партіям "Батьківщина", "Голос", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа — За життя" і "Слуга народу". Загалом, політсилам буде відшкодовано 467 млн 327 тис. 638 грн 83 коп.

Зокрема, "Батьківщині" відшкодують понад 87,2 млн грн, "Голосу" — понад 105,6 млн грн, "ЄС" — 99,4 млн грн, "ОПЗЖ" — 60,3 млн грн і "Слузі народу" — 114,6 млн₴

  • Учора, 4 жовтня, український парламент призначив новий склад ЦВК.
  • Також було обраного нового голову ЦВК та його заступників.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/obranym_do_rady_partiyam_vidshkoduyut_vytraty_na_agitaciyu_cvk”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top