Голос Діти 5: Дзідзьо після поразки “лікує” стрес просекко (відео)

Дзідзьо зізнався, що засмутився через програш на шоу Голос Діти 5 Об этом сообщает tp0562.in.ua со ссылкой на СМИ.

Михайло Хома, вокаліст гурту DZIDZIO, розповів про свій “перший досвід” як члена журі та наставника молодих артистів – учасників шоу Голос Діти 5. Також музикант зізнався, що перемога в суперфіналі конкурсу в 7 ефірі 12-річного Олександр Зазарашвілі з команди “Время и Стекло” була заслуженою, хоч і засмутила його самого. Про це Дзідзьо розповів ведучій передачі “Світське життя” Каті Осадчій.

Справа в тому, що DZIDZIO є улюбленцем дітей, а от у дитячому конкурсі його спіткала невдача. Хома розраховував на перемогу його підопічної Вероніки, і у нього були “козирні карти”, однак, наголосив артист, програти Зазарашвілі з його вражаючими вокальними здібностями – це не ганебно.

Також Дзідзьо додав, що на шоу Голос Діти 5 у всіх учасників були рівні можливості. І жодної конкуренції між зірковими тренерами не було – більше того, він часто дослуховувався до порад Джамали.

“Я хотів перемогти. У мене були всі шанси та козирні карти в руках і Вероніка, яка вже перемагала.



Ну трохи не дотягнули”,
– зізнався Хома.

Тепер артист виходить зі стресу “як нормальні люди” – топить журбу в келиху.

“Є просекко (італійське сухе вино), є шампанське, хто любить віскі. Катя, як нормальні люди виходжу зі стресу”, – поділився методом Дзідзьо.

Читайте також: Так швидко минув рік: Осадча та Горбунов відсвяткували перший день наpoдження синочка Івана (фото)

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/95638”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top