Під Луганськом зафіксоване переміщення російських "Гвоздик" і "Пострілів"


Російсько-терористичні війська проводять активну передислокацію техніки та сили.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.

"У районі н.п. Щастя на передові позиції висунулося кілька піхотних груп російсько-терористичних військ чисельністю до 30 чоловік кожна.

Північніше н.п.Ясинувата зафіксоване перекидання танкового підрозділу терористів (8 танків).

З Київського р-ну н.п. Донецьк упівнічному напрямку висунувсяпіхотний підрозділ бойовиків. У складі колони - 6 армійських вантажівок із зенітними установками ЗУ-23-2 і 82-х міліметровими мінометами на причепах.

Ізн.п. Старобешеве в район н.п. Тельманове бойовики здійснюють підвезення боєприпасів. За добу зафіксоване переміщення 10 тентованих армійських вантажівок з боєприпасами.

У районі н.п. Лутугинезафіксовано появу підрозділів самохідних артилерійських установок терористів (САУ 2С1 "Гвоздика", 5 од.).

Ізн.п. Луганськ в напрямку н.п. Станиця Луганська висунулася бронегруппа бойовиків (2 од. російських БПМ-97 "Постріл" та 3 од. БТР-80) з піхотним взводом на броні", - написав Тимчук.http://gazeta.ua/articles/np/_pid-luganskom-zafiksovane-peremischennya-rosijskih-gvozdik-i-postriliv/648488
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top