Львівщина отримала 2184,9 млн. гривень на виплату матеріальної допомоги

Перший транш субвенції з державного бюджету повністю передано з обласного міським і районним через органи казначейської служби.

З початку 2015 року Львівщина отримала кошти субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 2184,9 млн. гривень. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

«За рахунок зазначених коштів в повній сумі забезпечено виплату десяти видів державних допомог, нарахованих протягом січня – вересня поточного року, серед яких найбільшу питому вагу становить допомога при народженні дитини – 47,8 відсотка до загального обсягу і соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 26,2 відсотки», – зазначив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Відповідно до нарахованих у вересні обсягів в сумі 222,4 млн. гривень перший транш субвенції з державного бюджету повністю передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам через органи державної казначейської служби. Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top