У поліції Львова з'явився керівник


Глава МВС Арсен Аваков анонсував старт роботи патрульної поліції Львова на 23 серпня і представив нового главу патрульної служби містаЮрія Зозулю.

Вже цієї неділі, 23 серпня, на патрулювання вулиць Львова вийдуть 600 нових поліцейських, - повідомляє "ТСН"

Очолить їхню роботу 26-річний молодший сержант (капрал) Юрій Зозуля, який наразі є заступником командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції Києва.

Зозуля був активним учасником Євромайдану і під час роботи у столичній поліції складав протоколи на українських вископосадовців, зокрема, нардепа Сергія Мельничука та віце-президента УЄФА Григорія Суркіса.

"За час роботи у столичному підрозділі відзначився у кількох випадках, коли було складено адмінпротоколи на декількох VIP-осіб. Зокрема, на народного депутата України Сергія Мельничука за статтею 126 КУпАП "Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування" та на Григорія Суркіса, віце-президента УЄФА за статтею 122-5 КУпАП "Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв". Вміє оперативно приймати рішення у складних ситуаціях", - заявив Аваков.

Зозуля навчається у Національній академії внутрішніх справ, а освіту отримав в одному з польських вишів. До патрулювання столиці встиг попрацювати у фінансовій сфері. "Це класно і правильновикористовувати можливості, які дає життя, тим пачекардинально щось змінювати у житті країни. Не підведу!"сказав він перед підписанням наказу про його призначення.http://gazeta.ua/articles/politics/_u-policiyi-lvova-zyavivsya-kerivnik/643232
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 32 канал Львов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top